Barınaktan Köpek Sahiplendim Ama Bize Karşı Çok Soğuk Ne Yapmalıyım Yardımcı Olur Musunuz

IBRAHM

Köpeğim Belçika kurdu 2 yaşında dişi bize karşı çok suguk davranıyor varmiyiz yokmuyuz belli değil

3 CEVAP

Superisi814

Merhaba,
Patili hayatınız kutlu olsun..
Barınaktan sahiplenmeniz de umarım bir çoklarına , örnek olsun.
Kedi ve köpeklerin de biz insanlar kadar güvenli bağlanmaya ihtiyacı vardır.
Zaman ve sevgi durumunuzu çözümleyecektir.
Henüz yeni olduğu için temkinli olması, korkması, fazla yanasmamasi hepsi çok doğal süreçler..
Dokunarak, konuşarak sevginizi bolca belli edin.
Hazır olduğunda oyun oynayın onunla..

ZeroSix

Zamanla alışacaktır. Barınaktan sahiplendiğiniz için normalden daha fazla sürebilir.

IBRAHM

Teşekkür ederim önerileriniz için