Kedim Bir Anda Bağırıp Ev İçerisine Kakasını Yaptı

sibelblt

Merhaba 5 yaşında erkek kedim var. Asla bu yaşına kadar ev içerisine tuvaletini yapmadı ve kumu her zaman ulaşılabilir yerde, düzenli temizlenen bir şekilde bulunur. Hol ortasında bir anda hiç bağırmadı bir şekilde uluma şeklinde bağırarak kaka yaptı. Veterinere gideceğiz ama olası cevaplarınız varsa tedirginliğimin gitmesi için yazdım.

2 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Hekime gidebildiniz mi acaba, durumunu merak ettim.

Hareketinden ağrısı olduğu çok belli anlattığınız kadarıyla. Umarım sadece basit bir kabızlık problemidir.

Bol patili günler dilerim.

Balimlilac

Kabız mı olmuş.