Uygun Fiyatlı Ve Kaliteli Mama Önerisi

ilaydayavuzer

Merhaba, kızım pyometra ameliyatı geçirdi ve kısırlaştırıldı. Bu süreçte ND'nin kısır kediler için olan tahıllı ve narlı mamasını kullanıyorduk. Maalesef geçen ay 380'e alırken bu ay 580 olduğunu gördük... Kötü bir mamayla beslenip sağlığını kaybetmesinden, hastalanmasından çok korkuyorum :( İçeriği temiz, kaliteli ama daha uygun mama önerilerinizi bekliyorum

9 CEVAP

MarsMaya

Merhaba mamanızdan memnunsanız 10 kiloluk pakete geçmenizi önerebilirim. Saklama koşullarını öğrenince hem kolaylık sağlıyor hem de daha uygun fiyatlara denk geliyor. Yeni mama ise öneremiyorum ilginç bir şekilde orta segment dediğimiz mamaların fiyatları premium mamalarla yarışır hale geldi.

ozanesk

Büyük paket alırsanız mama kalitesini düşürmenize gerek kalmaz, kg fiyatı çok daha uyguna gelir.

erhan354

merhaba, bence nd kullanmaya devam etmelisiniz. kredi kartınız var ise 10 kiloluk şekilde taksitle alırsanız çok çok daha uyguna gelecektir. nd bence şuan piyasadaki en fiyat-performans mamalardan biri, ki zaten en iyi mamalarda ilk 3 e girer

Emirrckr

Hill's önerebilirim eğer uygun gelirse.

AhsenAise

Eğer iyi geliyorsa değiştirmeyin,bizlerin önereceği mama kedinize iyi gelmeyebilir

Diğer yorumlarda da önerildiği gibi büyük boy alınız oldukça ekonomik olacaktır
Yalnız çok güvenilir bir satıcı tercih ediniz skt si yakın,yahut bozuk ürün gonderilmesin
Yine de zorlar beni diyorsanız
Hangi marka olursa olsun 1/1.5 kg gibi bir paket tercih ediniz ,belki çocuk yemeyecek,belki çok severek yiyecek ama ona yaramayacak

Coconutbey

Felicia

GzdeAkbuz

Advance, Nutri Feline, Bozita, taste of the wild, optimeal, wildfull.

ilaydayavuzer

Dediğiniz gibi 10 kiloluk alacağım. Çok daha uyguna geliyor ve gerçekten kızıma en iyi gelen bu mama olduğu için değiştirme düşüncesi bile üzüyordu beni... Çok teşekkür ederim önerileriniz içinn.

erhan354

Biz teşekkür ederiz, eğer bütçenizi aşmıyor ise tahılsız olan n&d mamalardan almanız çok daha iyi olacaktır