Lütfen Vicdanı Olan Yardım Etsin.

Gizem3324

Arkadaslar merhaba sırf barınağa terkedilmesin diye 2 aydır maltipoo cinsi bir köpeğe bakmak durumunda kaldım bir tanıdığım bakamayacağnı söyledi ve barınağa verecekti vicdanım el vermedi. Evime aldım aşılarını yaptırdım tüm ihtiyaçlarını karşıladım. Fakat calısıyorum ve yavrumun evde uzun saat yalnız kalma töleransı düşük. Güvenilir birini arıyorum sahiplenecek bulamıyorum lütfen yardımcı olun🙏 Ömür boyu minnettar kalırım.

6 CEVAP

Venusss0

Keşke sahiplendirmek zorunda kalmasanız güvenilir birisini bulmak zor kısırlaştırma şartı ile sahiplendirin lütfen üretimcilerin eline geçmesin🙏

Venusss0

Umarım bulursunuz bu arada

AyseMia

Merhaba, hangi ildesiniz acaba? Bu bilgiyi de belirtmeniz önemli.

tengrist

güncel

HaydutveNazli

İnşallah güzel bi yuvası olur

Cennet29

Cok tatlı bir bebek umarım emin ellerde olur