Mama Önerisi

ezgiisu

baya bir bakındım herkes çok farklı şeyler söylüyor, 1.5-2 aylık kedim için hangi mamayı önerirsiniz? En çok proplan, royal canin gibi n&d gibi markaları görüyordum ama burada birkaç yoruma denk geldim onlar hakkında kafam çok karıştı

3 CEVAP

deniz_berkan

maddi durumunuz iyiyse orijen- acana- n&d kullanabilirsiniz .. gene mama kaos u yaşanacak :))

Reyaura

N&D

pistan32

Bence araştırma ve deneme yanılma yöntemiyle kediniz için en iyi beslenme seçeneğini bulmaya çalışın.Bende öyle yapacağım.:)