Kedilerim İshal

cagrismz

Kedilerim yeni mamaya geçti 6 kedim var 4 ü 2 aylık karıştıra karıştıra vermeme rağmen kedilerim hala ishal günlerdir ishaller kumları en kaliteli kum olmasına rağmen ekşi ekşi kokuyor ama yiyorlar mamayı. Ben mamadan kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü bilmediğim bi marka heydoo isimli şu an catplustan kedimmaması aldım sizce mamadan kaynaklı mı ishaller.

5 CEVAP

aytunccc123

Mamadan kaynaklidir markayı da hiç duymamistim

Balimlilac

Büyük ihtimalle mama kaynaklı.

mama kaynaklı olabilir ama yine de bağırsaklarının daha iyi ve hızlı toparlanması için probiyotik takviyesi yapılabilir. veterinerinize mutlaka danışmanızı tavsiye ederim, kedim de birkaç ay önce aynı problemi yaşadı ve probiyotiksiz toparlayamadı

Venusss0

Mamadan kaynaklı diye düşünüyorum daha önce böyle bir marka duymamıştım proplan fortiflora verin günde 1 adet 5 günde toparlarlar.

Cennet29

Bilindik ve daha güzel içerikli mamalara geçmenizi tavsiye ederim.