Kedimin Tişörtümü Emmesi

E_Thor

3 aylık British cinsi erkek bir kedim var. Sahipleneli 16-17 gün olacak. Bu sabah yanıma gelip tişörtüme annesini emerkenki hareketlerini yapmaya başladı. Ağzı ile emmeye çalışıyordu ve patileriyle masaj yapıyordu. Bu kedilerde çok sık görülen bir durum mu, normal mi karşılamalıyım yoksa anormal bir durum mu?

1 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Yavrular annelerinden, anne kedi yavrularını kendileri sütten kesmemişken ayrıldıklarında bu gibi alışkanlıklar kalabiliyor maalesef. Kendilerini bu şekilde rahatlatıp güvende hissediyorlar. Eğer sizi rahatsız etmiyorsa bence engel olmayın bunu yapmasına. Büyüdüğünde azalacaktır.

Bol patili günler dilerim. :)