Petlebi Hediye Gönderdi

muratt_dgn

birkaç gün önce petlebi tarafından arandım ve hediye göndermek istediklerini söylediler ve vet's plus sıvı ödül maması gönderdiler.Bakmakla yükümlü olduğum 11 kedim var ve sürekli mama siparişi veriyorum petlebi den büyük bir jest yaptılar sağolsunlar.Sizi de hediye için arayan oldu mu?

7 CEVAP

AyseMia

salihaondag8 Ödül şekeri değil, ödül maması, içinde şekere dair hiçbir şey yok. Şeker hem kedi hem köpekler için zararlı zaten. Anlaşılan "Kedi Lolayla" kanalını izliyorsunuz. 😄

Konuya gelince: evet, soru-cevap bölümünde aktif olan puanı düşük-yüksek tüm kullanıcıları arayıp herkese hediye gönderiyorlar. Bu da Petlebi'nin farkı. 🥳

KedicikUzum

Evet, ben dahil birçok kişiyi aramışlar:))

KedicikUzum

Evet, ben dahil birçok kişiyi aramışlar:))

salihaondag8

Evet benide arayip soru cevap kısmında akfit olduğum için sağolsunlar kum ve ödül şekeri gönderdiler gerçekten çok güzel düşünce çok teşekkürler ev ve sokak kedilerim bu marka ödül mamasını çok sevdi kumuda ev kedim çok begendi bundan sonra kum ve ödül mamam belli oldu inşallah gelmeyen arkadaşlarada gelir diyorum inşallah 🤗

Gamzecs

beni aramadılar keşke arasalar 🥹

KimJeongguk

2 dir hiç aranmadım bende şansıma bak 😔🥲

zey940

Beni de aramadılar :( Normalde kayıtlı olmayan numaraları açmam Petlebi'dir belki diye açtım halı yıkamacı çıktı yanlış numaraymış 😄 Bize nasip değil galiba afiyet şeker olsun hediyelerine kavuşan kediciklere.