Petlebi Teşekkür Ederim

OnurSoft

Petlebi ailesine çok teşekkür ederim kedilerin bayıldı ürünlere fazla yemek istiyorlar acaba zararı olurmu fazla versem

4 CEVAP

Mmtklndr

Bugün benim elimede ulaştı kızım açar açmaz üç tane yedi çok beğendi 😅bende haftada iki adet vermeyi düşünüyorum 🤔 zararı olmaz galiba

Mmtklndr

Bugün benim elimede ulaştı kızım açar açmaz üç tane yedi çok beğendi 😅bende haftada iki adet vermeyi düşünüyorum 🤔 zararı olmaz galiba

Mmtklndr

Kusura bakmayın internet çekimi zayıf iki kez yazmış oldum

AhsenAise

Hafta da iki kez verin
Tarama,tırnak kesimi sonrası gibi durumlarda veriyoruz ( wanpy kullanıyorduk hediye mamalarimiz dan önce)
Böylece sartlaniyorlar ve bu eylemler esnasında cici çocuk oluyorlar)) biliyorlar ki sevmedikleri eylemden sonra,bayildiklari ödül gelecek