Bu Mamanın Satışı Yok Mu?

kedimin sağlık sorunları sebebiyle sadece bu mamayı kullanabiliyoruz. sizden temin edebilir miyiz?

7 CEVAP

Ketonmanya

Merhabalar.

Fotoğraftaki mama veteriner maması. Yalnızca kliniklerden temin edilen, internetten satışı olmayan mamalardan maalesef.

aslında bu soruyu petlebi yetkililerine sormuştum :)

teşekkür ederim Ketonmanya :)

sizin cevabınızı görmeden o yorumu yapmıştım, cevabınız çok açıklayıcı oldu. çok teşekkür ederim :) daha önce veterinerden almıştım ama veteriner harici satışı olmadığını sizden öğrendim :) yardımınız için tekrar teşekkür ederim

Mmtklndr

Bu görseli iletişim bölümünden mesaj atıp iletişim bilgilerinizi doldurup mesajınızı iletebilirsiniz gün içinde geri dönüş sağlanacaktır.

Ketonmanya

Aaa, pardon o zaman. :)

Burayı takip eden yetkililer de vardır ama direkt müşteri hizmetlerini arayıp sorun isterseniz, daha çabuk cevap alırsınız.

Ketonmanya

Rica ederim ne demek. Sevgiler. :)