Proplan Kisir Somonlu Mama Tanesi (Gorselli)

Cemalchief

Cok pardon gorsel eklemeyi unuttum. Merhaba daha önce proplan kisir somonlu kullanmadim ama denemek icin almistim yeni paketlerden, benim bildigim bu mama oval taneliydi, rengi cok acik renkli ve uzun ince gibu yapisi var orijinal mi bu mama amaznn kendi sattigi mama aslinda

5 CEVAP

MarsMaya

Evet ben de kullanıyorum mama taneleri böyle.

KedimMayis

Biz de proplan kisirlastirilmis somonlu kullaniyoruz, kilo ile acik aldigim da oldu simdi 10 kg luk orjinal paket aldim, hepsi ayni. Ben 1 yildan fazladir kullaniyorum gorseldeki gibiydi hep mama.

AyseMia

T.yolda kullanıcı yorum görsellerine bakabilirsiniz zaten mamanın taneleri hep bu şekildeydi.

dilanbulent

Evet taneleri bu şekilde. Şu anda biz de kullanıyoruz aynı mamayı.

Cemalchief

Cok tesekkurler