Sokakta Bulduğum Kediyi Sahiplendirirken Nasıl Güvenliği İçin Takip Sözleşmesi Yapabilirim?

Hekatenyks

Sokakta bulduğum sevimli kediyi sahiplendirmek istiyorum fakat sözleşme şartı koymak istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim, sözleşmeyi nerede resmiyete dökebilirim?

2 CEVAP

IIREMMM

Haytap'ın hayvan sahiplendirme sözleşmesi var sitesinde onu indirip karşı tarafa imzalatabilirsiniz bağlayıcı olması açısından.

Emirrckr

Evet İrem Hanım'ın dediği şekilde halledebilirsiniz.
Aslında sözleşme de bu canlarımızı tam olarak korumuyor belki ama gözdağı vermesi bile yeterli bence.
Bu yüzden sözleşme yapılmasını destekliyorum kesinlikle.