Büyük Taneli Bebek Kedi Maması Önerisi Rica Ederim

AhsenAise

Malum havalar soğumaya başlıyor,sokaktaki kediler için vitamin vermek sıkıntı oluyor bu nedenle yavru kedi maması vermek istiyorum,şuan pronature yavru kedi maması var ama taneler çok küçük,büyük kediler tüm yutuyor yada yemiyor
İçerik olarak yetişkin mamalardan biraz daha besleyici olduğu için yavru kedi maması vermek istiyorum
Tane boyutu büyük , ekonomik,tadını sevecekleri mama onerinize açığım

1 CEVAP

kedibabasi66

Reflex gurme yetişkin ve yavru kedi maması. Üç yıldır aldığım ve hiçbir zararını görmediğim tek mama. Diğerlerini eledim.