Balkon Ve Pencereleri Kedim İçin Nasil Daha Guvenli Hale Getirebilirim

kedim disari izlemeyi pencere kenarinda oturmayi cok seviyor sahiplendigimizde guvenli olsun diye yana doğru acilan akordiyon sineklik yaptirmistik ama acilip kapandikca eskidi ve kedim artik altindan geçebiliyor daha guvenli ne onerebilirsiniz

6 CEVAP

E_Thor

Çelik telli sineklikleri deneyebilirsiniz

somnium

pvc kaplı kümes teli kesinlikle. neredeyse yırtması imkansız! t r e n d y o l ‘dan veya nalburdan alabilirsiniz. balkon için ise kedi filesi öneririm.

GzdeAkbuz

İçe açılır sineklik kedilere özel tül \tel olanlardan

teşekkür ederim hepsine bakacagim

gulsundusmez

çelik tel sineklik nedir ya :/ ben yaptırsım ip kedi sineklik ama normal ip değil 3 sene oldu maşallah kedielrim 7 24 balkondalar , balkona yaptırdım evde camımız yok zaten .sineklik farklı birşey koruyucu değil kedi filesi yaptırmalısınız

Minminik

Kedi filesi trendli sitede tonla var dikkat etmeniz gereken nokta ip gibi ince olanlardan almayin ipi kalin olandan alin