Mycat Mi Felicia Mı

clairsy

besin degerleri yanlis hatirlamiyorsam birbirine yakindi bu mamalarin ama mycat %50 kurutulmus ve taze tavuk iken felicia %40 kuzu proteini iceriyor. mycat daha mantikli geliyor hangisini tercih etmeliyim

6 CEVAP

Cennet29

Mycat = içeriği yalan mama😂😂😂😂😂 tırt çıkacağını bildiğim halde sırf merakımdan aldım. İçi güya et dolu hahayyyt mamayı bir açtım bildiğiniz sokak kedilerine aldığımız ucuz mamaların aynısı 😂👎. Ne güzel bi kokusu var ne güzel bi şekli. Bu kdr kıytırık mamayı nasıl öyle et var diye satıyorlar hayret. Sokak kedilerine döktüm. Ayrıce volipet isimli şahıstan almıştım sitesine mamaya beğenmedim diye yorum yaptım ve yayınlanmadı bile. Yani ordaki olumlu yorumların hepsi sahte

AyseMia

Elbette Mycat görünürde ama Türk yapımı olan mamalar bana pek de güvenilir gelmiyor, denetim vs yönünden. İçeriğinin gerçekten öyle olup olmadığını kim bilebilir? Yine de küçük paket alıp, kedinize çok iyi gelirse devam edebilirsiniz.

Sznyll

Ben felicia kullanıyorum uzun süredir hiç bir sorun yaşamadık ancak her kediye aynı etki olmaz denemeniz lazım ancsk memnun olduğum uzun süre kullandığım tek mama olabilir

user031202

Volipet güya mama incelemesi yapıyor en kötü düşük mamalara bile iyi diyor reklam yaptığı çok belli

Gokmen6774

Felicia , memnunum.

Sumer_Gzgb

ACANA ORIJEN ,N&D ,Hills ,Brit Care ,Royal Canin ,Advance iyi bir beslenme icin bu mamaların dışına çıkmamakta fayda var