Furminator Longhair Kullanan Var Mı

Venusss0

Uzun tüylü kedime furminator almayı düşünüyorum ama fiyatına değer mi sizce?

4 CEVAP

dilanbulent

Furminator piyasada alabileceğiniz en mantıklı tüy tarağı. Aslında tam olarak bir tarak gibi gözükmüyor ama başka kelime bulamadım. Kedime aldığım en yararlı ürün olabilir. Orijinali çok pahalı olduğu için çoğu kişide çakma var. Kaliteli çakmasını kullananlardan biriyim ben de ve aşırı memnunum. Çakma olanların kaliteli olanlarından alırsanız çok memnun kalırsınız, bazı aşırı ucuz olanlar var onlar kedinin tüylerini çekip canını acıtabiliyor.

Ayrıca şimdiden bilgi vereyim eğer alacaksanız. Furminator kedinizi her gün tarayabileceğiniz bir ürün değil. En erken haftada 1 kere yapmanız iyi olur yoksa canını acıtır. Ama haftada 1 kez furminator ile tararsanız farkı görürsünüz ben gerçekten çok memnunum. Haftada 1 kere furminator ile tarıyorum, bir de her gün eldiven ile tarıyorum. Eldiven çok yararlı bir ürün değildir kendi başına ama haftada 1 kez furminator yaptığım için her gün eldiven ile taramak etrafa uçuşan tüy miktarını bayağı azaltıyor.

@dilanbulent
Sizin kullandığınızın markası nedir?

tengrist

Pek düzenli olmamakla birlikte haftada bir normal tarakla taramadan önce furminator ile tarıyorum ben.
Bu tarak aynı zamanda ara makas da attığından sık kullanımı hem kedinizde bölgesel kelliğe hem de bir zaman sonra elinizde normal tarağı bile görse kaçmasına sebep oluyor 😅

PofudukLeo

Kedim uzun ve sık tüylü. Bizim için oldukça kullanışlı bir ürün. Haftada bir gün kullanıyorum oldukça memnunum.