Animonda Carny İyi Mi?

aytunccc123

Arkadaslar yaş mama olarak geçen gün animonda carny ocean sipariş verdim ve hem kedilerim sevdi hem de içerik olarak tatmin etti şimdi bu 200 gr lik konserveleri gördüm daha makul bi fiyata geliyor ama içerik olarak fark var mı ocean serisine göre?

5 CEVAP

E_Thor

Carny olanın içeriği protein ve vitamin bakımından daha zengin duruyor.

Emirrckr

Animonda Carny Ocean serisi kalitelidir,Schesir ile yarışır,
Fakat direkt Carny olanı sakatat ağırlıklı diye biliyorum,bu yüzden fiyat olarak daha uygundur.

Emirrckr

Sürekli vermenizi tavsiye etmem ama ara sıra verebilirsiniz sonuçta kediler doğada da avladığı bir hayvanı,hiçbir yerini ayırt etmeden yiyorlar.

Venusss0

Animonda carny ocean kullanıyorum kedimi sahiplendiğimden beri bu paketini hiç denemedim ocean serisinde et parçaları net bir şekilde gözüküyor schesir gibi

Realbadvroken

Animonda yaş mamaya biziimkiler bayılıyor 12 tanesini tre!dyoldan 200 TL ye aldım schesirden bile daha çok sevdiler