Yavru Kediler Kakasını Yaptı

aoeo10

bugün bebeklerimiz 3 haftalık oldular ve bulundukların örtüye tuvaletlerni yapmışlar tuvalet eğitimi vermek için ne yapmamız gerekiyor

5 CEVAP

buddha_bar

1 ile bi buçuk ay arasinda anneleri öğretti benim sipalara

buddha_bar

Genede bakarak ogrenirler bence zaten o zamanlarinda pislikleri bile tirnak ucu kadar bekleyin bi miktar

Zeynepcik

Anneleri eğer öğretmez ise kum kabına koyun ve kabı eşeletin. "Demek ben buna tuvaletim yapıcam" der.

Kumuna götürün patisiyle Kumu eşeleyin ve poposunu birşeyle silin yavaş yavaş öğrenirler. Silmek için kedi köpek ıslak mendilleri oluyor onlardan alabilirsiniz ama sakın gidip marketten bizim aldığımız ıslak mendillerden almayın kediler için

aoeo10

bizim annemiz çok küçük yaşta anne olduğu için yavruları taşımayı bile bilmiyor