Kadıköy'de Oturan Var Mı? Kinoalı Hindistan Cevizli N&D Aldım, Kedim Yemedi, Değiş Tokuş Yapalım.

Merhaba, daha yeni "N&D Quinoa Skin&Coat Bıldırcın Etli Kinoalı Hindistan Cevizli Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1,5kg" mama aldım ama kedim yemedi. İçinden sadece 1 su bardağı aldım. Herhangi bir N&D mama kullanan biri var mı, bana 1 kilocuk mama verse ben de elimdekini versem? Bu mamadan denemek isteyen var mı? Son kullanmasına 9 ay var. 700 liraya aldım, tekrar para vermek istemiyorum sadece, maddi beklentim yok... Kadıköyde oturuyorum.

2 CEVAP

Güncelleme: kedim yemeye karar verdi ve sadece 1 haftada tüyleri tavşan gibi yumuşacık oldu, parlaklığı arttı. Zaten ND kullanıyordum zaten tüyleri iyiydi ama şuan yok böyle bir yumuşaklık.. Gerçekten adında yazdığı gibi tüyleri evrim geçirdi. Tavsiye ediyorum.

Düzeltme: Bıldırcınlı değil, Ringa balıklı olandan almışım:
N&D Quinoa Skin&Coat Ringa Balıklı Kinoalı Tahılsız Yetişkin Kedi Maması 1,5 kg.