Kedi İç Dış Parazit Sonrası Tüy Dökülmesi

yagcifrkn

Kedimizin dış parazit yapılan yerinde tüyleri tamamen döküldü . Bugün veterinere gittik. İğne yapıldı. Daha önce karşılaşan var mı? Yardımcı olur musunuz? Tenizol ve Fibroes yapılmış.

8 CEVAP

yagcifrkn

Birde ensenin üstüne yapıldı bi an orda da şaşırdım zaten.

yagcifrkn

Birde ensenin üstüne yapıldı bi an orda da şaşırdım zaten.

Ketonmanya

Merhabalar.

Anlamadım, iğneyi mi ensesine yaptı? Dış parazit demişsiniz ama dış parazit iğnesi diye bir şey yok. Ensesine enjeksiyon yapılmadan damla hâlinde ilaç damlatıldı ve damlatıldığı yerinde mi tüy dökümü oldu?

zey940

Aynı marka dış parazitten bir daha kullanmayın, derisi alerjik tepki vermiş gibi gözüküyor.

Tulay__

Dış parazit damları nadirde olsa alerji yapıyor.

AyseMia

Fiproes damla alerji yapmış ve evet dış parazit damlaları enseye, kedinin yalayamayacağı yere yapılır ancak bir dahakine Fiproes'ten uzak durun, bu markaya alerjisi olduğunu belirtin hekime.

KayahanK

Fiproes zaten iyi bir marka değil koruyuculuğu düşük , veterinerinizden Broadline isteyin

yagcifrkn

Damla yapılmıştı dün bugün döküldüğünü görünce dr animal ile temizlendi ve bir iğne yapıldı ne için olduğunu sordum alerjik reaksiyon için dedi ismini söyledi ama tam aklımda kalmadı.