Kedimi Dün Kısırlaştırdık Bugün Saldırıyor

FFECEE

Merhaba erkek kedim dün 18.36 da kısırlaştırıldı,şuan yürümesi oyun şeyi gayet iyi fakat kucağımıza alınca saldırıyor ısırıyor iştahı az gibi neden böyle yapıyor düzelir mi cevaplarınızı bekliyorum 😞

2 CEVAP

zey940

Psikolojisi bozulmuş gibi düşünün çok üstüne düşmeyin ama sevdiği şeyleri yapın bence (ödül maması vermek, oynamak gibi). Benim kedim de erkek bu tarz bir şey yaşamadım, hormon dengesizliğinden veterinerde gördüğü muameleden olabilir. Uzun süreceğini düşünmüyorum. Yavru kediye zarar veriyorsa odalarını bir süre ayırmakta fayda var.

FFECEE

Ve de evde 4 aylık dişi yavru kedimiz var kısırlaşmadan önce bir şey yapmıyordu oynuyorlardı bugün sabah çok kötü şekilde yavru kediyi boğmaya kalktı zor ayırdık