Kedi Kumu Tavsiyesi

didemuysl

Uzun zamandır refleks kedi kumu kullanmayı düşünüyorum kullanan varmı nasıl yada önerebileceğiniz kumlar varmı yardımcı olursanız sevinirim

15 CEVAP

_aleykmsl_

güzel bir kum biz uzun zamandır kullanıyoruz ve nerdeyse bütün içerğini denedik en güzelleri aktif karbonlu ve granül aktif karbonlusu pek sıkıntı yaşıcağınızı düşünmüyorum memnun kalırsınız

aytunccc123

İyi oldu bende degistirecektim reflexe şans vereyim bakayim

Gözüm kapalı Bastet öneririm. Sıfır toz. Fiyatı da kalitesine göre ucuz. Topaklanması sert. Koku tutması iyi ama dağılıyor biraz. Ama bi ara basteti bozmuşlardı, tekrar düzeldi ondan satıcıların yorumuna bakarak almak lazım. Feles de olur o da sıfır toz, o da aynı fabrikanın ürünü zaten. Bastet bi tık daha iyi topaklanıyor. Bunun dışında tozsuz kum kategorisinde Sandy önerenler de var. Onun topaklanma performansı bi tık daha kötü galiba. Ben olur da birgün uygun fiyatlı tozsuz kum önerisi istersiniz diye yazıyorum. Kedilerin ciğerleri küçüçük ve belli bir maruziyetten sonra astım vs. olabiliyorlar.

Mmtklndr

Aktif karbonlu olanı kullanıyorum. Kokutma yapmıyor kumu temizlerken topaklar dağılmıyor çamurlaşma yapmıyor tozutma hiç yok diyemem çok az tozutuyor. Ben hiçbir problem yaşamadım

didemuysl

Mmtklndr teşekkür ederim 😊

Mmtklndr

Reflexin bir de Hassas kediler için kokusuz süper hızlı topaklanan çeşiti var onu almayın aşırı tozutma yapıyor

Mmtklndr

Rica ederim link paylaştım kullandığım kum bu ürün 10 aydır kullanıyorum diğer çeşitlerini hiç kullanmadım

dilanbulent

Son birkaç aydır Felin marka kum alıyorum hep. Bizim evin yakınındaki bir markete geliyordu sürekli, ben de alıp deneyeyim dedim. Alış o alış. Topaklanması ve koku tutması çok güzel. Şu ana kadar en memnun kaldığım kum diyebilirim.

Emirrckr

Sandy'de toz gerçekten sıfır,kokuyu da iyi hapsediyor ama topaklanma belli bir günden sonra aniden azalıyor.
O çiş toplarının yerini çamurlaşan ve kumun içine tek tek düşen parçalar alıyor.
Bu yüzden biz de değişikliğe gideceğiz gibi bakalım araştırma aşamasındayız.

Sezgek

Bende bastetten memnundum ama bozdu o ya kum taneleri çok küçüldü o yüzden evin her yerine dağılıyor patikleriyle taşıyor ben yine oliva cat e döndüm üstüne tanımam zeytin çekirdeğinden yapılıyor yüzde yüz doğal 0 tozutma topaklanma da güzel koku hapsetme de ben çok memnunum ondan biraz fiyatı yüksek ortalamaya göre ama bence değer

Sutlaciko

Proline kendimce tek geçerim

Sutlaciko

Proline kendimce tek geçerim

KimJeongguk

Aktif karbonlu kumlardan şaşmayın kesinlikle. Koku probleminizi 0'a düşürür. Henüz bende kum arama aşamasındayım özellikle aktif karbonlu iyi bir şey arıyorum. Vancat aktif karbon kullandık 1.5 seneyi aşkın ama içeriği bozulduğu ve dehşet tozutma yaptığı için artık almayı bıraktık kedimiz gözlerini mahvetti çünkü. Bastet kullandım hiç memnun kalmadım evin her yeri kum oldu, koku tutması rezaletti ve topaklanmasını da hiç beğenmedim. Şimdi de Ultra Care Aktif karbonlu kullanıyoruz çekilişten kazanmıştık açıkçası bundanda pek memnun kalmadım tozutuyor ve topağı dağılıyor geri. Diğer alışımda bende ya aktif karbonlu reflex yada sandy düşünüyorum çünkü burda yardım istediğimde çok önerildi bakalım.

Balimlilac

Reflex çok güzel bir kum asla eve dağılmıyor topaklaşması süper koku yapmıyor ama aşırı tozutuyor. O sebeple ben artık kullanmıyorum. Bastete geri döndüm,evin her yerinden kum çıkıyor ama sıfır toz. Kedimin sağlığı daha önemli diyerek maalesef reflex kullanmayı bıraktım. Evdeki kum taneleri içinse her gün robot süpürge açıyorum. Tozsuz eve dağılmayan bir kum varsa diye takipteyim.