Tavsiye Mama

Arkadaşlar herkese merhaba malûm ekonomi durumlarından dolayı kedime mama almakta zorlanıyorum tavsiye edeceğiniz güvenilir uygun fiyatlı bir mama var mıdır

4 CEVAP

Venusss0

Şuan hangi mamayı kullanıyorsunuz? Memnun musunuz? Eğer kullandığınız mamadan memnunsanız 2 kilo olarak aldığınız mamayı 10 kilo alarak değerlendirebilirsiniz hem daha uzun süre gider kafanız rahat olur hem fiyat açısından avantajlı oluyor. Eğer yapamam diyorsanız felicia önerebilirim

Bados

Kedinizin cinsi nedir

Venusss0

Bütçenizi de söyleseniz yardımcı olabilirim😊

Kedimin cinsi british fiyata bir şey diyemeyeceğim siz bana tavsiyede bulunun piyasa göre daha uygun mamaları ben ona göre değerlendireyim