Kedimle Yolculuk Zor Mu Olur

meltemxqw

24 saatlik bir otobüs yolculuğu yapmam gerek kedimi bırakabileceğim yerler var fakat
tanımadıklarından aşırı korkuyo onu zor durumda bırakmak istemiyorum
taşıma kabıyla birlikte yanım tutsam cok zorlanır mıyım bu arada kedim 3 aylık olmak üzere ve çok miyavlamıyo sesi fazla çıkmıyo yani kısık kısık

6 CEVAP

buddha_bar

Bagaja attirmayinda cok bagajda olrn kedi haberleri vardı bi ara 24 saatlik yolculukta cok uzunmus ben denemezdim

Otobüsle gidecekseniz kesinlikle götürmeyin derim. Arabanız varsa mama ve suyuyla birlikte yolculuk yapabilirsiniz.

meltemxqw

yok zaten yanımdan ayırmam molalarda mamasınjı suyunu veririm tuvaletini yapar
4-5 saatte bir mola veriliyor yani tek başına kalmasını istemiyorum ya :((((

bence dediğiniz gibi molalarda ihtiyacı görülürse o kadarda zor olmaz
onun dışında taşıma kabında uyur molalarda gezdirirsiniz açılmış olur

Zeynepcik

Arkadaşlar kediler ortam değişikliğini sevmez, hatta taşınırken bile sıkıntı yaparlar bu yüzden kendinizi seyahate çıkarmamanızda fayda var çünkü ağır bir depresyona girebilir.

Ben de 2 aylık kedimle 22 saatlik zorunlu bi otobüs seyahati yapmıştım. Asla ama asla almadılar yanıma afedersiniz dingil muavin ve şoför. Her molada bakmama da laf ettiler. İçim çok acımıştı. Geçmişe dönüp baktıpımda iyi cesaret etmişim diyorum eğer bagaja koyacaklarsa yanına pet şişede sıcak su koy. Geceleri soğuk oluyor bagaj. Kediler 3 4 aylığa kadar anlamıyor bence yolculuktan. Mesela şu an kedim 9 aylık ve bulunfuğu seyahatgen ötüri aşırı gergin. Bi 6 ay önce böyle değildi