Arkadaşlar Lütfen Bakın Acil Yardımm :(

Beceren27

Merhaba arkadaşlar, 2 aylk köpeğimi kuru mama ile besliyorum çok iştahlı yiyor fakat çiğnemeden direk mideye indiriyor ve 20 dk sonra bi baktım kusmuş ve çiğnemeden yutmuş bu normal mi ?

5 CEVAP

BuseKsk

Benim de kedim aynısını yapıyor. Ama kusma sadece bir kere oldu. Sürekli veterinerde kontrol haldeyiz. Su an icin bu durum nedeni ile; hiç sorun çıkmadi. Iciniz rahat etsin diye isterseniz bi veterineriniz ile görüşün derim. Kedi ile köpek farklı olabilir

rabia423

belki

Beceren27

Aynen Bendede Bir kere Oldu Kusma Dün Koydum Sabah Baktım Kusmamış

izzy

Benimkide aralarda çiğnemeden yuruyor ama hepsini ayni sekilde yutuyirsa veteriner hekim ile bi konuşun

Gofretsla

pedıgree market mamasıdır kusması gayet doğal