Karma Aşı Öneri

Sutlaciko

Kediler için veterinerde karma aşı öneriyormusunuz çoğu tehlikeli dior ne yapmamız gerek

2 CEVAP

aslihan_e

Hiçbir tehlikesi yok. Öyle söyleyenlerin bilimsel bir kanıtı yok. Karma aşı gereksiz yere sık yapılmadığı sürece güvenlidir. Geçmişte kedilerimin çoğunu gençlik hastalığından kaybetmiş biri olarak mutlaka yaptırın. Bir kediyi gençlik hastalığından yalnızca karma aşı kurtarır. Yoksa yaşama şansı %2, yavruysa hele yaşarsa mucize oluyor. Çok bulaşıcı bir hastalık, kısa süreli bir veteriner ziyaretinde kapabilirler. Havadan bile kapabiliyorlar.

Sutlaciko

Teşekkür ederim