Kedi Kumu Tavsiyesi

muezzagumus

Hem ekonomik hem sağlıklı hem de koku yapmayan kedi kumu tavsiye eder misin lütfen?

12 CEVAP

Reyaura

Proline

Ben Goody kullanıyorum. 7 litre 10 lira. Proline ı almıştık ilk ama onun Kumu çok inceydi. O yüzden geçen gün goody aldık kumunu

Zeytinlicorek

Eczacıbaşı'nın pisipisi ince taneli kumunu kullanıyorum ben de. Hem fiyatı uygun hem de kokutmuyor.

Omereyub06

www.petlebi.com/kedi-urunleri/clean-paws-bentonit-ince-taneli-topaklanan-kedi-kumu-10lt.html

muezzagumus

Cevaplarınız için teşekkür ederim

muezzagumus

Peki Kokulu mu kokusuz kummu alayım

Darwincan

Kokulu olanı bazı kediler sevmiyormuş ama bizim bebek hiç sıkıntı yaratmadı. Lindo cat sabun kokulu kullandık. Fiyatı çok uçuk değil güzel de topaklanıyor. Kokusu da hoş. Sanırım deneye yanıla bulmak en iyi çözüm..

Nurbaran

Çok kedi kumu denedim en çok *********nın ince taneli kumunu beğendim tavsiye ederim fiyatı da uygun bence

oztasilares

sanicat marsilya sabun kokulu kullanıyoruz biraz narin davranmak lazım ama asla bir tuvalet kokusu olmuyor açık tuvalet kullandığımız için kediyi de rahatsız etmiyor kapalı olsa kokusu belki boğardı. Onun dışında denemek için proline marsilya sabunlu kum almıştım çok kötüydü yapışıyor tabana sökene kadar gerçekten küreği kıracaktım neredeyse, hiç beğenmemiştim hemen sanicat alıp onunla devam ettim geri

muezzagumus

Tavsiyeleriniz için çok teşekkürler

Brnylmz

Bentonit Kedi Kumu Kalın Taneli 20 kg 35.25 tl kargo da ücretsiz üstelik

Brnylmz

Bentonit Kedi Kumu Kalın Taneli 20 kg 35.25 tl kargo da ücretsiz üstelik