Kedi Kumu Tavsiyesi

muezzagumus

*********nın bentonit ince topaklanan kumunu kullanıyorum memnun kalmadım koku yapıyor.

6 CEVAP

Omereyub06

www.petlebi.com/kedi-urunleri/clean-paws-bentonit-ince-taneli-topaklanan-kedi-kumu-10lt.html

Omereyub06

Kopyala yapıştır

Omereyub06

Hem ekonomik hem kaliteli

bblackk

Proline pudra kokuludan vazgeçmem.

Krystal

Mutlaka eczacıbasının kedi kumunu kullanın. Tozlanma yapmaması onemli kedilerimiz o tozu soluyorlar kazarken

Brnylmz

ben de ordan aldım kalın taneli ama bir sorun olmadı yine de başka marka isterseniz quik parfümlü güzel kokuyor onu da deneyebilirsiniz, kötü de kokutmaz hem