Kesi Göz Sağlığı

Sutlaciko

Kesi göz sağlığı için çay demile silinmesi söyleniyor nekadar doğru

4 CEVAP

Cennet29

Eften püften şeylere başlık açmışsınız. Çok komik

salihaondag8

Ben sokakta ve evde birçok kedi bakıyorum ve veteriner bile bize önerdi ama şu şekilde yapmanızı öneririm ilk başta kaynamış ve iyice ılımış su yapıp pamukla mikrobunu iyice silmek daha sonra da ılımış çayla yine kaynamış ılımış şekilde pamuğa döküp silin bunu bir hafta gecesiye kadar tekrarlayın geçmezse ekstra olarak bütçeniz varsa göz içine damlatılan damla yada göz için merhem sürün ama yinede bunları yapipta hala göz geçmiyorsa bir veterinere götürüp muayene ettirin durumu anlatın geçmiş olsun inşallah onlar en iyisini yapacaktır çünkü göz sagligi önemli ve siz bunları yapsanız dahi geçmeyen göz problemleri oluyor kedilerde ve baska sağlık sorununun nedenide olabilir 🤗

Realbadvroken

Yanlış hatırlamıyorsam markasını gentagut goz damlasıni eczaneden alıp kullanmıştik veteriner tavsiyesiyle ve bayat çayı pamuga döküp masaj yapmıştık ve kısa sürede geçmişti

gizmssahinn

Çay falan kedilerin gözü ve tüy Sağlığı için zararlı şeyler silmemelisiniz. Crystalin alın internetten onunla silin