Kedi Maltı

Sutlaciko

Kedim maltları sevmiyor yerine önerebileceğiniz birşey varmı

3 CEVAP

dilanbulent

Maltı sevmiyor diye çöpe atmanıza gerek yok ki. Çoğu kişi bilinçsizce bu hatayı yapıyor. Benim kedim de asla sevmiyor. Ne tüpten yalar, ne parmağımdan yalar. Haftada 1 paket yaş mama veriyorum ben. Ama hepsini tek seferde bitiremediği için yarısını pazartesi veriyorum, diğer yarısını hava almayacak şekilde buzdolabına koyup çarşamba veya perşembe günü veriyorum. Vermeden önce yaş mamanın içine maltı sıkıp biraz su ekleyip karıştırıyorum, hem maltı farkında olmadan yemiş oluyor hem de yaş mamayı sulu şekilde daha çok seviyor :)

Maltı sevmiyor diye atmanıza gerek yok yani, yaş mamasının içine karıştırın verin.

IIREMMM

Kedi çimi de kullanılabilir satılıyor birçok yerde ama malt kullanımı gibi tüy yumağını dışkı ile değil de kusturarak atıyor haberiniz olsun.

beyzathemoc1

Hiçbir malt yemeyen kediye tek çare bolovia fiyatı diğerlerinden yüksek ama mükemmel bir şey sevmeyen Hiçbir kedi yok ve etkisi yoğun olduğundan az kullaniyosun geç bitiyo