Seyahate Çıkacam Kedim Evde Yalnız Kalacak Tedirginim

Zynpkck

Pazar günü seyahate çıkacam kedime hazneli mama kabı aldım salı ve cuma günü biri kontrole gelecek ama çok tedirginim ne yapar yanlız bilmiyorum hazneli mama kabı işe yararmı hergün gelecek birini bulsaydım keske böyle bi durumda kalan varmı geldikten sonra onu ölü bulmak istemiyorum

10 CEVAP

BanuYuzgec

Tasması bir yere takılabilir bence pek güvenli olmaz

Susamsusi

Ac veya susuz kalacagini sanmiyorum ama size alisiksa yalniz birakmaniz onu psikolojik olarak etkileyecektir. Genelde yorumlarda kizdiklari için evin başka yerlerine cis ve kaka yapiyolarmis. Ben en fazla üç günlük gittim onda da bi arkadasimin kedisini bi süreliğine misafir ettim yalnız kalmamis oldu

Ne zaman geleceksiniz ? Eğer uzun bir süreyse hem hazneli mama kabını doldurun hem de yanına 2 tane tabağa mama doldurun. Suyuna yapacak birşey yok sanırım. Salı ve cuma günü değişir o zaman. Evden çıkmadan önce bütün heryerin kapalı olduğunu kontrol edin ve tasmasını takın tasmasının üzerinde de ne olur ne Olmaz numaranızı yazın eğer bi şekilde evden çıkarsa bulan kişi size ulaşır

seymavc

benim kedim de evde 4 gün yalnız kaldı bir şey olmadı bi arkadaşım bi ara kontrol etmişti yemini vs.geldiğimde başlarda yanıma gelmedi kaçtı benden ama sonrasında eski haline döndü sonuç olarak bence sorun olmaz

Reyaura

Benim yakın bir arkadaşım 1 hafta kedisini tek bıraktı geldiginde kedinin her tarafina ip dolanmis açlıktan ölmek üzereyken buldu. Dolabın içindeki ipi çıkartmış. Sıkıntıdan bütün koltukları kemirip tirnaklamiş. Veterinere götürdü tedavi ettirdi ama kedicigi kurtaramadilar. Başka cagreniz yoksa tek bırakın benim tavsiyem sanirim tek birakma sureniz uzun.

BeyzaElmas

ben kedimi bir hafta tek başına bırakmıştım 3 mama 3 su kabı koymuştum geldiğimde hepsini bitirmişti ve biraz zayıflamıştı yani sonuç olarak keşke en azından 2 günde bir bakacak birini bulsaydınız her yeri kapattığınızdan emin olun umarım kötü bir şey olmaz:(

Zynpkck

İki gün bakacak birini buldum zaten hazneli mama kabı ve kapıların önünede su ve mama kabı bırakmayı düşünüyorum umarım birşey olmaz seyahatim 1 hafta pazar gidip pazar döneceğim salı ve cuma bakacak birini buldum sizce yeterli olurmu

Elifoo

Bilmiyorum, ben sadece 3 gun yalniz biraktim geldigimde stresten sismisti. Normalde yediginden iki uc kat fazla yemek yemisti halilari parcalamisti. Her gun biri kontrol edebilse keske..

bblackk

Ben kedimi 4 gün evde yalnız bırakmak zorunda kaldım ama her gün mutlaka kumuna suyuna mamasına bakıcak ve 5 dakika da olsa başını okşayacak birini buldum. Geldiğimde ev savaş alanı gibiydi biraz ama sadece çok özlemişti. 1 saat boynu koparcasına kafasını bükerek sevdirdi ve o gün kapı önünde yattı. 1 hafta için sadece 2 gün bakılması bence yeterli değil

bblackk

Ve kesinlikle bir tane de olsa ışık açık kalsın perdeleri açın camdan izlesin.