Kedimin Patisine Kaktüs Battı

Sakizcan

Sanırım kedim yaramazlık yaparken patisine kaktüs batırdı. Şuan patisine dokundurtmuyor benim yapabileceğim bir şey var mı acaba? Daha önce başına gelen neler yaptı?

7 CEVAP

kobeya

veterinere gitmenizi tavsiye ederim. gecmis olsun.

Sakizcan

@cennet29 aa tamam bunu deneyeceğim çok teşekkür ederim

Sakizcan

Çok haklısınız hemen kaldırdım zaten, çok teşekkürler 🌸

Balimlilac

Kaktüs batması insana bile çok acı veriyor bir sürü iğnesi kalıyor. Bence veterinere götürün ki patisi şişip daha sıkıntılı durumlar oluşturmasın.

Cennet29

Ben kaktüslerle yakından ilgileniyorum ve bazen battığı yer günlerce iğne çıkana kadar ağrıyor. İğnesi kalmış büyük ihtimalle bence baktırın. Eğer baktırmaya imkanınız yoksa iğne batan yere vazelin sürün kendiliğinden atması için. Yalamasın diyr oyalayın bi süre

Sakizcan

Kedim çok asi küçüklüğünden beri sıkıntılı olduğu için sürekli veterinere gidiyoruz artık veterinerde ayrı bir asileşiyor tanıyamıyorum inanılmaz strese giriyor. Herkesi parçalıyor ama sanırım sizleri dinleyip götüreceğim

Cennet29

Rica ederim. Kaktüsleri onun erişemeyeceği yere koysanızda cok güzel olur. Kediler hızlı ve yaramazlar gözlerine de girebilir yani cok tehlikeli. Benim kedim yetişkin ve saksılara hiç ilgisi yok o yüzden bizde sorun olmuyor