Dün Bi Köpek Geldi Golden Irkı Köpeğin Türleri İçin Ne Yapmalıyım ?????? Acillllllllll??????

rabia423

dün arkadaşım bi golden bulmuş bakımlı gibi kilolu evet ama tüyleri topak topak ne yapmalıyım yıkasam gecermi ki lütfen yardım edin bugün onun bakımlarını yaptırmalıyım :d

2 CEVAP

veterinerde topak onlan tüyler için şampuan var onla yıkayın önemli birşey değilse düzelir

rabia423

ben topakların uçlarını kesmeyi tercih ettim çok uslu durdu massallah ,:D
sonrada taradım yıkamak için ii bi gün diil hava yağmurlu :D