Köpek Maması ??

Aycadgnl

French buldog cinsi köpeğimiz var yavru yaklaşık 2 aylık. Pro plan marka mama aldık daha doğrusu veterinerimiz o markayı önerdi ancak yorumlarını pek olumlu bulmadık . Önerebileceğiniz başka markalar var mı ? Ne açıdan önerdiğinizi de yazar mısınız lütfen

4 CEVAP

aleynapul

acana ve orijen ve brit bir çok hayvan sever tarafından onaylanan ve içeriği diğer mamalara göre daha sağlıklı olan mamalardır

Aycadgnl

Teşekkür ederim

csir

en iyi markalar genelde acana ve orijen,en çok tavsiye edilen balıklı ve kuzulu olanlarıbiz uzun süredir acana kuzulu kullanıyoruz cok memnunuz, balıklıyı sevmediği ve çok koktuğu için bıraktık fakat veterinerimiz balıklıdan şaşmayın dedi şimdi balıklı ve kuzuluyu karıştıracağız, umarım seçip sadece kuzuluları yemez :) bizim kız Pug cinsi bu arada

Aycadgnl

Çok teşekkür ediyorum yeni gördüm cevabınızı kusura bakmayın