Aynı Marka Mamanın Başka Çeşidini Kullanmak

Fistik23

Merhaba örn somunlu mama kullanıyorsan aynı markanın hindi etli ve yada sığır etli, tavuklu manasına geçsem azar azar mı geçiş yapmak zorundayım acaba

5 CEVAP

AyseMia

Yine kademeli geçiş yapın yoksa sindirim sistemini yine de etkileyecektir ama tamamen farklı mamaya geçişe göre daha çabuk adapte oluyor sindirimleri. 👍

KimJeongguk

Ben bunu başlık açarak sormuştum herkes aroma farkı olduğundan dolayı yinede yavaş yavaş geçmemin daha uygun olacağını belirtmişti.

Emirrckr

Evet her ihtimale karşın kademeli geçerseniz daha iyi olur.
Çünkü mesela aynı marka olsa dahi içerikte farklılıklar olabiliyor.
Herhangi bir şey alerji yapabilir bu ihtimal dahi var mesela.

Minminik

kademeli yapacaksınız ben kademeli yapmama rağmen yinede kakasında sorun oldu azar azar geçiş yapın

Fistik23

Teşekkür ederim