Cavalier King Charles Beslenme

selnzmen

Bu ırk köpek için en ideal mamalar hangileridir önerileriniz nedir

1 CEVAP

robinc

direkt bilgim yok ancak royal caninin bu cinslere özel mamaları vardı. diğer köpeklerden farkı nedir özel bir beslenme mi gerektirir bilmiyorum ancak bence en iyisi köpeğinizin sevdiği tüylerinde dökülme/matlaşma yapmayan temiz içerikli mamadır. bazı mamaların küçük tester gibi ürünleri bulunmakta. içerik okuyup onları da deneyebilirsiniz ♥