İç Parazit Olabilir Mi?

somnium

daha dün, kedimde ishal için konu açmıştım. hareketi, yemesi/içmesi yerinde olan bir kedi. saat 10’da veteriner kliniği açılacak. hemen götüreceğim. lakin bu sabah yerde böyle bir şeyle oynadığını gördüm. iç parazit diye düşünüyorum. sorun şu ki biz iç parazitimizi 14 gün önce iğne ile olduk, dışı da ense ile. hiç aksatmadım iç ve dış parazitini. anlamıyorum, 14 gün içerisinde hiç böyle bir şeyle de karşılaşmadım dışkısında. ki dışkısında da bulmadım, yerde oynuyordu.

2 CEVAP

beyzathemoc1

İç parazite benzemiyor hareket ediyorsa kurtçuk olabilir

somnium

@beyzathemoc1 hareket etmiyor. ben de başta parazite benzetmedim. lakin başka ne olabilir ki böyle? ki kedim ishal ve dışkısı kokuyor ishalden kaynaklı. lakin ne kadar incelersem inceleyim dışkısında asla parazite benzer bir şey göremedim. bunun da ne olduğunu bilmiyorum, birazdan veteriner hekimden öğrenmeyi umut ediyorum. :(