Kedi Gribi Tedavisi Acil!

mia1598

Sokakta bir kedi vardı baya zayıf kalmıştı . evden sosis götürdüm hemen yesin diye yanına gittiğimde burun akıntısı hapşırma gibi şeyler gördüm . götürdüğüm hiçbir şeyi yiyemedi . sanırım kedi gribi olmuş, evde kedim olduğu için eve alamıyorum tedavi olarak verebileceğim bir ilaç falan var mı acaba ?

3 CEVAP

Elifoo

Bir ilac varsa da bunu veteriner onermeli. Her kedinin bunyesi farklidir. Belki grip gibi gozukuyordur ama baska bir hastalik olabilir. Sokak kedilerine ucretsiz tedavi veya muayene uygulayan veterinerler var onlara danisabilirsiniz

Kjw

İyi niyetinize saygım ama bu sizin sanırım demenizle çözülecek birşey değil...Ve burada ilaç tavsiye etmek ne derece doğru sizce,her kedi farklıdır...Belki o kedi grip değildir başka bir rahatsızlığı vardır,sizin vereceğiniz ilaçla daha kötü olursa ne yapacaksınız....

Yardım isteyebilirsiniz,ücretsiz bakan yerler var...
Ve not olarak kedilere sosis vermeyin,iyilik yapmak isterken kötülük yapmayın,işlenmiş gıdalar kediler için uygun değil...Umarım biran önce iyileşir...

bblackk

İçirebilirsen şiringa ile azitro şurup ve immunex şurup verebilirsin. Bu iki şurubu her veteriner önerir. Bizzat bende kendi kendime bunları uyguladığımda düzeldi.