8 Aylık Köpeğimi Dışarıya Alıştıramıyorum

Merhaba benim 8 aylık maltese terrier köpeğim var 3 kg ben sahiplendiğim andan beri ped eğitimi verdim ama şimdi bırakamıyor saatlerce dışarda kalsa yapmıyor oyun sanıyor eve çıkınca gene pede yapıyor ped yoksa yere ve kendi çit alanıda var apartman dairesinde yaşıyorum ve evimin arka bahçesi taş çimlik alanda yok ne yapmam gerek yardım edinn

2 CEVAP

kobeya

disariya alismasi bir surectir bazilari kisiligine gore inat yapip yapmak istemiyor disariya siz duzenli olarak cikarmaya ve zaman gecirmeye devam edin aynilarini ben de yasadim ve bu sekilde cozum bulabildim umarim bir an once alisir 🥹🙏

kobeya

disariya alismasi bir surectir bazilari kisiligine gore inat yapip yapmak istemiyor disariya siz duzenli olarak cikarmaya ve zaman gecirmeye devam edin aynilarini ben de yasadim ve bu sekilde cozum bulabildim umarim bir an once alisir 🥹🙏