Lütfen Yardım Edin

eliflal

Daha önce de yazmıştım ama gelen cevaplar maalesef yardımcı olmadi. 6 yaşında tekir kedim var. Yavcs yavaş mama yemeyi kesti. Önce çok az kuru mama yiyordu sonra kuru mama yemeyi bıraktı yaş mama yemeye başladı ve en sonunda yaş mama bile yememeye başladı. Haliyle bu süreçte pek çok kez veterinere gittik. Belirli aralıklarla veterinere kaldı serum yedi. Sonuç olarak da karaciğerinde yağlanma olduğu ve yemek yememesinin de karaciğerini daha çok yordugu öğrendik. Mama yemeyi kesinlikle reddediyor. Resmen mamadan tiksinyor. 3,4 gündür şırınga ile besliyoruz. Onda bile çok zorluk çıkarıyor. Ilaçları zaten yedirmek çok zor bazen şurubu tukurmeye falan çalışıyor. Şu bile içmiyor. Ağzına bakıldı herhangi bir problem yok ağzında yemek yemediği için halsiz, uyuyor bütün gün. normalinden çok daha harektsiz çok korkuyorum bı şey olacak diye. Bugün dili dışarda nefes alırken görmüş annem. Yani ne yapmalıyım? Nasıl iyileşir bir fikri olan lütfen yazsın.

1 CEVAP

Simbaloski

Yani çok üzüldüm buradan bu konuyla alakalı yardım alabilecegini sanmıyorum belliki sağlık sorunları var ve bu yaşam kalitesini oldukça düşürmüş, karaciger sorunu oldukça önemli, hep aynı vete gittiyseniz başka bir vete gitmenizi öneririm dahiliye doktoruna tabiki aslnda klinik degilde hastane desem daha doğru olur, umarım iyileşir tüm kalbimle...