Kedinin Mantardan Dokulen Tuyleri Geri Cikar Mi

kirke

kedimin bolgesel kizarikligi var ve derisi soyukuyor ayni zamanda tuyleri de dokuluyor o bolgede . yarin veterinere goturucem buyuk ihtimalle mantar, o dokulen tuyler geri cikar mi acaba? ve mantar ne kadar surede geciyor bilgisi olan var mi?

6 CEVAP

eliflal

vet büyük ihtimalle krem falan verecektir. Ne kadar surer çıkması bilmiyorum ama çıkar. Benim kedim de mantar olmuştu bı şey kalmiyo merak etmeyin

Patilicns

Bizim 1 ay oldu tüyler çıkıyor hala mantarız tam anlamıyla bitmedi

moonssalute

Benim kedim mantar olduğunda geç fark edip geç götürmüştük, aşıları olsa da tüyleri geri çıkmadı mimik bir bölge tüysüz kaldı. Ama erkenden iyileşirse geri çıkabilir. Sprey ve krem deneyerek vakit kaybetmiştim ben, net çözümü mantar aşısı gibi duruyor

MarsMaya

Birilerinden mantar türüne göre değişiyor tarzı bir şey duydum böyle bir şey var mı bilmiyorum. Annemin bir kedisinde ve benim bir kedimde geri çıkmadı tüyler. Uzun tüylüyse o dökülen bölgenin üstünü kapatır diğer bölgedeki tüyler.

PofudukLeo

Merhaba bizim dökülen mantardan dökülen tüylerimiz geri çıktı.

Kokomina

Mantardan dökülen tüyleri hızlı geri geldi bizde, suda eritilen ilaçtan verdik( adını net hatırlayamadım) ona ek top kekikle sildim sürekli, malt ve kediler için kolajen damlası da kullandık toplam altı ay olabilir geri gelmesi