6 Aylık British Kedimiz Var Gözleri Akıyor Ne Yapmalıyım

Dumans

Merhabalar bizim 6 aylık british kedimiz var gözleri akıyor veterinere götürdük göz solüsyonu ve göz damlası verdi 1 hafta kullandık geçti 2 hafta sonra tekrar başladı başına böyle gelen var mı ne yapabilirim

3 CEVAP

KimJeongguk

Tozsuz ve parfümsüz kedi kumlarından kullanın.

Akma gözyaşı gibi kanal kanal olmamalı çapak bu cinste normal dedi 3 hekim de, biraz da mevsimle alakalı ister istemez cam klima vb den toz oluyor evde crystalin ile iki gözü ayrı ayrı silin dediler bize

fatmavci8

Akıntı olması normal ama o çapak gözde kalırsa enfeksiyona yol açabilir, devamlı temizlemeniz lazım. Toz vs alerjiside olabilir ama british scotishlerde genel olarak var akıntı