Köpek Maması Tahıllı- Tahılsız

mostalker

İyi günler arkadaşlar benim kopegim acana small breed ve nd kuzu etli tahılsız mama yedi ve daha sonrasında tüy dökümü baya bi arttı şuanda proplan somonlu yıyor tuy dokumu cok az gibi gözüküyor bakalım ilerleyen zaman ne gösterecek bize. Tüy için yaradı yanı tüylerini çektigimde 15-20 tane tüy geliyordu ama şunu biliyorum ki tahıllı mamalar zararlı dıyorlar yani biz somonlu yemeye devam etsek ne gıbı sıkıntısı olur?

4 CEVAP

bsecnl

tahıl oranı en düşük mama en sağlıklısıdır. somonlu kuzu etli veya dana etli farketmez hepsi olur

mostalker

proplan tahıllıymıs ondan sormak ıstedım tahılsızı yok cunku somonlunun :(

bernatarcin

Tahılsız mamalar köpek sağlığı açısından daha iyi aslında tahıllı mamalar tüy dökümü ve sindirim problemlerini artırır.bence siz tüy problemi yaşıyorsanız orijen six fish ve acana profica kullanın ikisi de balıklı ve tüy dökülmesine olumlu etki ediyorlar.

mostalker

acana kullandık ve bayağı arttı açıkçası proplan somonlu yıyor suan tuy dokumu yok denecek kadar az ama bu da tahıllı mama oldugu ıcın tereddüt ettim