Tavşanım Yemini Döküyor

Parzivalzzz

Tavşanın yem kutusunu sabitledim ama yemek yerken patisiyle burnuyla yemini etrafa saçıyor ne yapmalıyım

4 CEVAP

AyseMia

Kafese mi sabitlediniz, orada mı besleniyor? Yoksa evde serbest şekilde gezmesine rağmen mi yemi dağıtıyor?

Minminik

arada yeşillik veriyorsunuz değil mi, sıkıldığı için yapıyor olabilir

Parzivalzzz

Daha Yavru olduğundan azda olsa vermeye yeşillik vermeye çalışıyorum ama günlük ben ne meyve yiyorsam tavşanımada veriyorum ve yoncada veriyorum

Parzivalzzz

Geceleri ve dışarı çıktığmız zaman kafeste onun dışında genelde odada geziyor