Veteriner Bilgileriniz Hakkında Benide Bilgilendirir Misiniz

gittiğiniz veteriner kliniği ya da belediye veterineri mi nasıl halediyorsunuz bu işleri hiç bilmiyorum daha kedime aşı dahi yaptırmadım 2 aylık
ücret ödüyor musunuz ya da ne kadar ödüyorsunuz siz nasıl hallediyorsunuz anlatırmısınız bildiklerinizi

5 CEVAP

Nurbaran

Ben üniversitenin veterinerlik fakültesinde yaptırıyorum öğrenciyim diye de yardımcı oluyor gayet memnunum

ipeksukck

Yakınındaki temiz bulduğunuz bir veterinerde aşılarını yaptırabilirsiniz. Belediyeleri tavsiye etmiyorum. Fiyat hakkında veteriner yardımcı olur

ezgiisu

Ben belediyeye götürmüyorum Lola'yi, ozele götürüyorum ki cogu kisi oyle yapiyor sanirim her asisi 50 tl muayene ve tırnak da kesiyorlar gittigimizde
Benim de kizim 1.5 2 aylik biraz buyuyene kadar 1 hafta 10 gunde bir gidecegiz siz de bir an once gidin isterseniz :)

teşekkürler bende bir klinik araştırıp götüreyim o zaman
en kısa zamanda

Elifoo

Goturmeden once tek tek arayip seslerinden konusmalarindan biraz da olsa eleme yapabilirsiniz bazilari telefonda sizi dovecek gibi konusuyor bazilari sabirla cevap veriyor sorulariniza. Sonrasinda kendiniz gidip gorusursunuz en icinize sinen hangisiyse yola onunla devam edersiniz