Uzun Yolculuğa Çıkmadan Önce...

Kedilerde uzun yolculuğa çıkmadan önce promazin kullanılır mı?

2 CEVAP

fatmavci8

Otobüsle götürecekseniz veya araba tutuyorsa kullanmanız mantıklı. Kedinin kilosuna göre yapılmalı ve belli aralıklarla tekrarlanmalı. Aldığınız yere danışın yine ama sanırım 4-5 saat etkisi var

Veterinerinize danışmadan herhangi bir şey kullanmanızı önermem. Kediniz çok mu agresif, uzun yolda çok mu stres oluyor? Eğer bu gibi durumlar varsa veterinere danışarak kullanın ancak çok stresli olmuyorsa başka önemler alarak yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz; yolculuk sırasında hep boxda olmalı, boxın üzerine bir örtü örtebilirsiniz, yanınızda ödül maması taşıyıp ona koklatabilirsiniz gibi...