Nutri Feline Mama

merhaba yavru kedim için advance ten nutri feline ye geçtim sizce iyi mi bu segmentte geçebileceğim başka mama var mıydı brit care düşündüm ancak ishalden korktum

1 CEVAP

MarsMaya

Kısır mamasını yaklaşık 7-8 ay kadar bir dişi bir erkek kedide kullandım. İlk birkaç aydan sonra kaka kokusu katlanılmayacak hale geldi. Ama tüyleri yumuşacık ve parıl parıldı. Ağız kokusu yoktu ishal olmadılar yara, alerji vs olmadı. Ama kokuya katlanamadık. Genel olarak beğendiğim bir mama, tabi her mama her kediye iyi gelmiyor ne kadar mamanın içeriği iyi desek de. Veterinerinize güveniyorsanız ona danışabilirsiniz veya Nutri Feline'i önce küçük paketlerde alıp gözlemleyebilirsiniz.