Seyehat

Brnylmz

2 haftalık şehir dışında olacağım için kedimi evde bırakmam gerek , üç günde bir gidip kontrol edecek bir tanıdığım var ama başka ne yapmalıyım ne yapmamı önerirsiniz mama ,su oyuncak vesaire konularda

4 CEVAP

Elifoo

Ben birakmamanizi tavsiye ederim ilk basta ama siz kararinizi net bir sekilde vermissiniz. Evin neredeyse her kosesine mama ve su koyun. Hatta su kabini devrilmeyecek sekilde bir haznenin icine koyun cunku stresten iki kat kosturup yanlislikla dokebilir. Tanidigi sevdigi oyuncaklari birakin etrafta sikilmasin. Yalniz geldiginizde oyuncaklari parca pincik bulabilirsiniz sasirmayin :) etrafta yiyecegi uzerine devirecegi veya herhangi bir sekilde kendine zarar verebilecegi her seyi kaldirin. Pirize takili kablo birakmayin bazen onlari kemirebiliyorlar Allah korusun. Su an aklima bunlar geldi sadece

Elifoo

Aa bi de sey, hani halilarin altinda kaymamasi icin bir zimbirti oluyor ya. Onu kaldirin. Bizimki geldigimde nasil becerdiyse altindan onu cikarip yemisti.. bi de kum mumkunse bir iki kum kabi koyun ve evden ayrilmadan kum kaplarini gosterin yerini bilsin. Ayni sekilde mama kaplarini da tek tek gosterin kokusunu alsin. Bahsettiginiz arkadas da geldiginde suyunu yemegini tazeleyip kumunu temizleyip biraz da oynarsa insallah bir sey olmaz. Yalniz dondugunuzde size kusmus olucak haberiniz olsun :)

Brnylmz

Yolum uzun, firmalar da kabul etmiyorlar ya iğneyle alıyorlar ya da uyanık alıyorlar bir de bagaj kısmına koyuyorlar havasız ortam zaten bu yüzden yolculuk stresine girmesini istemiyorum:( teşekkür ederim bu arada dikkat edeceğim bunlara , umarım çok kızıp küsmez bana ^-^

Bilgeylmz

Bir de kapıların önüne terlik vb seyler koyun