Kedi Sahiplenmek İçin Gerekli Malzemeler

I_sims_iz

Bir kedi sahiplenmek için gerekli malzemeler nelerdir?

4 CEVAP

didemuysl

En önemlisi kedi tuvaleti sonra ise mama su kabı taşıma çantası kum mama tırmalama tahtası tarak ve en en önemlisi ise iyi bi veteriner bulmak

Kokostar

Merhaba
Kedi tuveleti
Mama ve su kabı
Tirmalama tahtası
Tarak
Tırnak makası
Yatak
Oynayabileceği iki-üç oyuncak
Ve en önemlisi (bence)
İyi bir veteriner ve mama seçimi

*Tabii ki oyuncak ve yatak ilk başlarda gerek olmayabilir fakat kedinize bir top vb. Bir oyuncak
alırsanız siz evde olmadığınızda
oyalanmasini sağlayabilir 😊🐱💫

Emirrckr

Kediniz eve gelmeden önce alınması gerekenler;
Taşıma çantası,
Kedi maması(),
Kedi tuvaleti,
Kedi kumu,
Mama-su kabı,
Birkaç oyuncak,
Tırmalama tahtası veya yeni nesil tırmalama koltukları,
Uygun fiyatlı
bir kedi yatağı,
Kedi tarağı,
Kedi tırnak makası...
Şimdilik aklıma gelenler bunlar :)
Son satırdakiler illa kediniz eve gelmeden önce için şart değil ama tabiki kedili bir evde bulunması gereken araç gereçler.
Mama kısmına işaret bıraktım çünkü mama seçiminde iş kedinize düşüyor.
Ona iyi gelip gelmeyeceği,sevip sevmeyeceği önemli.
Bu yüzden evet bir elinizde bir mama bulunsun fakat kedinize yaramazsa değişime gidebilirsiniz bu yüzden çok kiloluk mamalar almayın.
Deneme paketleri veya 1,5 kilogramlık paketlerden tercih edebilirsiniz.
Oyuncak için olayı abartmayın,bazılarımız o anki heyecanla aman şundan alayım bundan da alayım moduna giriyor ama kedilerimiz daha sonra onların yüzüne bakmayıp,kağıttan bir topla saatlerce oynuyorlar :))
Basit ve temel oyuncaklar yeterli;zilli toplar,kedi oltası,kurmalı fareler olabilir.

I_sims_iz

Hepinize teşekkür ederim