Kedinin Ayağı Sıkıştı Galiba?

anlacar

Kedinin ayağı sıkıştı galiba? emin değilim görmedim sehpayı çekiyodum altına girmiş bi anda giriyor çekerken yani böle acayip sıkıştı diyemiyorum ayağıda olmamış olabilir bağırmadı ama ordan hemen uzaklaştı anlık böle sıkıştığı için neyse sıkışıp kaçtıktan sonra çok üstüne gitmedim ama uzaktan takip ettim bir yerinde herhangi bir problemi yok yürüyüşü vs iyi zaten ödül maması verdim kendimi affetirmek için biraz değil baya vicdan yaptım fakat çok oyuncu olan kedim iple oynatıyorum yine ama bana pas vermiyor sevince mırıldanırda mırıldanmıyor yada çok sevdim diye ufak bir ısırık kondururdu ağzını bile açmıyor üzüldüm çok ne yapmam gerek kendi kafasına göre mi bırakayım yoksa birşey yapmam gerekmi

1 CEVAP

anlacar

şimdi biraz hala durgun ama affediyor gibi beni galiba yavaştan eski haline dönüyor